Mercedes Benz 315

  • Кількість пасажирів - 20

Mercedes-Benz 518 чорний

  • Кількість пасажирів - 20

Mercedes Sprinter 516

  • Кількість пасажирів - 23

Mercedes-Benz 518

  • Кількість пасажирів - 20

Оренда мікроавтобуса для поїздок по Україні, країнам СНД та Європи!

Якщо Ви зацікавлені в пасажирських перевезеннях по території України або трансфері за кордон, не ламайте собі голову, як організувати цю поїздку. Навіть за відсутності власного транспорту подорож великою компанією або родиною може бути комфортною й безпечною. Достатньо взяти в оренду мікроавтобус або великий автобус.

Компанія “Перевізник” візьме на себе всі клопоти з організації перевезення, тому проблеми відпадуть самі собою. Ми надаємо в оренду мікроавтобуси в будь-якому місті України. Не дивлячись на те, що головний офіс компанії розташований у Києві, наші філії є у багатьох обласних центрах. Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ – Вам достатньо лише звернутися і висловити побажання, а весь клопіт залиште персоналу компанії.

Види послуг з оренди мікроавтобусу:

– з водієм або без, залежно від тривалості і маршруту подорожі, а також особливостей ситуації;

– для весілля, коли потрібно перевезти гостей; – для корпоративних поїздок на семінари, тренінги, зустрічі та відпочинок;

– для міжнародних перевезень за кордон в країни ближнього та далекого зарубіжжя;

– подобова оренда (термін та умови обговорюються в індивідуальному порядку – тиждень, місяць і т.д.);

Чому варто обрати перевезення мікроавтобусами компанії “Перевізник”? Однією з основних наших послуг є оренда мікроавтобуса з професійним водієм. Ввічливі водії з багаторічним досвідом їзди за кермом подбають, аби доставити пасажирів до пункту призначення вчасно, гарантуючи Вашу безпеку.

Пасажирські мікроавтобуси, представлені в нашому автопарку, – VolkswagenMultivan, Mercedes Sprinter New, Mercedes Sunrider, VolkswagenCrafter, MercedesVario тощо. Великою популярністю користується оренда моделі Mercedes Sprinter NEW. Це новий транспортній засіб представницького класу, що створює максимально комфортні умови перевезення. Всі інші моделі також не поступаються лідеру популярності власними характеристикамита комфортом.

Компанія Pereviznyk пропонує вигідні та гнучкі тарифи на оренду мікроавтобуса. Наші постійні клієнти отримують знижки.

Обирайте компанію “Перевізник” та подорожуйте з комфортом!