Оренда мікроавтобуса Львів Київ, для поїздок по Україні та Європі!

Бажаєте взяти мікроатобус в оренду у Львові? Замовте його у компанії Pereviznyk на сайті або за номером телефону: +380981313444, +380635210676. Вам потрібно перевезти свою родину або компанію в комфортних умовах? Не потрібно шукати кілька автомобілів! Оренда мікроавтобуса -це Ваш порятунок!

Компанія «Перевізник» надає в оренду мікроавтобуси з водієм по всій території країни: наші філії представлені у всіх обласних центрах України: Львів, Київ, Одеса, Дніпро тощо.

Види послуг з оренди мікроавтобуса:

  • Оренда мікроавтобуса з водієм;
  • Оренда мікроавтобуса на екскурсію;
  • Оренда мікроавтобуса на весілля;
  • Оренда мікроавтобуса для корпоративних поїздок;
  • Оренда мікроавтобуса подобово;
  • Оренда на тривалий термін (тиждень , місяць)

Оренда мікроавтобуса з водієм – це одна з найпопулярніших послуг сьогодні. Водії компанії мають великий досвід пасажирських перевезень і зроблять поїздку приємною та необтяжливою. Компанія Pereviznyk пропонує мікроавтобуси найкращих моделей відомих марок: Volkswagen Multivan, Mercedes Sprinter New, Volkswagen Crafter, Mercedes Vario тощо. Особливо популярна оренда мікроавтобуса Мерседес моделі Mercedes Sprinter NEW – це нове авто представительського класу з максимальним комфортом. Кількість місць для пасажирів в мікроавтобусах різна – від 6ти до 23х сидінь.

Ціна оренди мікроавтобуса – гнучка й залежить від терміну оренди й виду перевезення.

Подорожуйте з компанією «Перевізник», і відчуйте високу якість перевезень!