MAN Viseon

  • Кількість пасажирів - 50

Mercedes Indcar

  • Кількість пасажирів - 29

Mercedes Sunrider

  • Кількість пасажирів - 29

Mercedes Tourino O510

  • Кількість пасажирів - 36

MAN Lion`s Coach-С

  • Кількість пасажирів - 60

Замовлення автобуса дозволяє забути про всі транспортні проблеми і зосередитися виключно на веденні своїх справ. Вигода очевидна!

Якщо раніше поїздка в автобусі була справжнім випробуванням, тонині ситуація змінилася кардинальним чином. Залишилися в минулому рипучі, незручні і жорсткі сидіння. Вам більше не доведеться обмахуватися хусткою, знемагаючи від спеки та вдихати аромати бензину. Тепер автобусні перевезення тішать своєю зручністю і комфортними умовами. М’які сидіння, система кондиціонування повітря, телевізор, DVD-програвач – все це Ви отримуєте разом з орендою автобуса. Навіть тривала подорож не завдасть жодних незручностей, адже є кому про Вас подбати.

У нашому автопарку є автобуси, розраховані на кількість людей від 25 до 51. Менеджери компанії фахово складуть маршрут з урахуванням дороги, необхідної кількості зупинок і ваших побажань з приводу дати прибуття. Графік обговорюється з Вами, щоб не виникало ніяких непорозумінь в дорозі.

Замовити автобус у Києві – легко! Компанія “Перевізник” допоможе!

Київ – це культурна та ділова столиця України, а тому оренда автобуса тут актуальна як у жодному іншому місті України. Щодня сюди приїжджають на екскурсію величезна кількість туристичних груп, а по числу заходів місто залишає позаду багато інших регіонів. Оренда автобуса в Києві дозволить Вам грамотно організувати пересування великої кількості людей з їх максимальним комфортом. Все, що Вам буде потрібно, – це повідомити нам про пункт призначення і кількість пасажирів. Ми запропонуємо кілька варіантів автобусів з необхідною кількістю місць і комфортними умовами, а також складемо зручний маршрут поїздки. Автобус на замовлення буде чекати в точний час в заздалегідь обумовленому місці, тому Ви будете впевнені в здійсненні своїх планів.

Компанія Pereviznyk здійснює автобусні пасажирські перевезення в усі куточки України, а також у різні міста Європи. У своїй роботі ми дотримуємося таких принципів, як надійність, якість і безпека, відповідаючи максимально високим стандартам у сфері пасажирських перевезень. Ви отримуєте в своє розпорядження автобус із потрібною кількістю місць. Залежно від маршруту можливо орендувати транспортний засіб на певний проміжок часу. З розвитком ринкових відносин і туризму різко зросла потреба в організації пасажирських перевезень. Подорожчання палива, фізичне старіння транспорту все частіше призводить до того, що багато бізнесменів та приватних підприємців відмовляються від наявності власного автопарку на користь компаній-перевізників. Адже дійсно оренда автобуса на той чи інший термін обійдеться набагато дешевше, ніж ремонт або обслуговування транспорту. Ви зможете заощадити на витратах на паливо, обслуговуючий персонал, купівлі або оренди місця для стоянки. Замовлення автобуса дозволяє забути про всі транспортні проблеми і зосередитися виключно на веденні своїх справ. Вигода очевидна!

Якщо раніше поїздка в автобусі була справжнім випробуванням, то сьогодні ситуація змінилася кардинальним чином. Залишились в минулому скрипучі, незручні і жорсткі сидіння. Вам більше не доведеться обмахуватися хусткою, знемагаючи від спеки, і вдихати аромати бензину. Тепер автобусні перевезення вражають своєю зручністю і комфортними умовами. М’які сидіння, система кондиціонування повітря, телевізор, DVD-програвач – все це Ви отримуєте разом з орендою автобуса. Навіть тривала подорож не завдасть ніяких незручностей, адже про Вас є, кому подбати.

Хто може скористатися послугою оренди автобуса?

За останні роки потреба в пасажирських перевезеннях неймовірно зросла. Щодня в туристичні подорожі, екскурсійні тури та ділові поїздки відправляються тисячі людей, але всі вони хочуть їхати з комфортом і зручністю. До того ж сучасні власники бізнесів все частіше відправляють співробітників своїх компаній на семінари, тренінги та звичайний відпочинок для зміцнення взаємин у колективі і підтримці корпоративного духу. На автобус оренда потрібна тим замовникам, які хочуть перевезти в інше місто або точку дислокації більш ніж 20 осіб. Звичайно замовляти таксі для такої кількості людей абсолютно недоцільно, адже займе набагато більше часу і грошей. Автобус замовити набагато простіше і зручніше, до того ж обійдеться така послуга куди дешевше.

Компанія “Перевізник” тісно співпрацює з туристичними агентствами, великими компаніями, державними установами, а також приватними особами, які потребують послуг пасажирських перевезень. “Оренда автобуса Україна” – це той запит, по якому шукають і знаходять нас нові клієнти, щоб згодом стати нашими постійними замовниками. У якому б місті України Ви не знаходилися, Київ це, Львів чи будь-яке інше, зможете скористатися нашими послугами і отримати висококласне обслуговування. Ми уважно ставимося до будь-якого замовлення!

Оренда комфортабельного автобуса для всіх видів пасажирських перевезень

Погодьтеся, що коли Ваші гості чи партнери по бізнесу повинні самі дбати про те, як дістатися до місця зустрічі, це псує не тільки їхній настрій, але й ваші взаємини. Вирішивши заздалегідь питання з перевезенням, Ви позбавляєтеся від безлічі зайвих проблем і зберігаєте свою репутацію. Замовити автобус у Києві варто в таких випадках:

1.Організація екскурсійних програм в будь-якому з міст України. Оскільки наша країна привертає увагу величезної кількості іноземних туристів, та й співвітчизники часто відправляються подивитися цікаві місця своєї батьківщини, автобусні перевезення як ніколи актуальні. Ми надаємо в оренду автобуси для поїздок по Києву, а також відвідування будь-яких інших місцевостей. Особливою популярністю користуються маршрути в Західну Україну, адже кожен хоче відчути карпатський колорит і подихати свіжим повітрям. Навіть тривалий переїзд не втомить вас, адже наші автобуси облаштовані щонайкраще.

2. Шкільні перевезення. Сучасні батьки піклуються про різноманітне дозвілля своїх дітей, організовуючи для них різноманітні поїздки, пікніки на природі, екскурсії. Наші автобуси забезпечать безпеку малюків під час подорожей і їхній комфорт в будь-яких ситуаціях. До того ж у салоні встановлені телевізори, що допоможе скоротати час в дорозі і не нудьгувати.

3. Ділові поїздки і бізнес-тури. Якщо Вам необхідно зустріти делегацію або відправити своїх колег на конференцію, ми надамо транспорт, розрахований на необхідну кількість чоловік. Вашим партнерам не доведеться мати справу з місцевими таксистами і переплачувати за пересування по місту. Ви організуєте їм комфортабельний переїзд і тим самим справите гарне враження, що позитивно позначиться на ділових взаєминах.

4. Весілля та урочисті заходи. Така подія, як весілля, є одним з найважливіших днів у житті молодят, тому хочеться, щоб все пройшло максимально гладко і без затримок. Погодинна або подобова оренда автобуса дозволить Вам оперативно доставити всіх гостей до місця святкування й розвезти після завершення заходу. Ми також надаємо транспорт для перевезення людей або обладнання для випускних, концертів та інших свят.

5. Поїздки до моря. З приходом літньої пори кожна людина хоче відпочити на березі моря під шум хвиль і спів птахів. Пропозицій по зніманню житла в приватному секторі, готелях і пансіонатах безліч. Проте виникають труднощі з проїздом. На поїзд дістати квитки в цей час дуже складно, та й комфортною поїздку в задушливому вагоні не назвеш. Ви зможете дістатися до моря на нашому висококласному автобусі, не відчуваючи незручностей. Не потрібно чекати спізнілих попутників або робити пересадки. Сівши в автобус у Києві або іншому місті, Ви прибудете прямо до кінцевого пункту максимально швидко.

Оренда автобуса з професійним водієм

У штаті компанії “Перевізник” працюють кваліфіковані водії з багаторічним досвідом роботи. За їхніми плечима тисячі годин і кілометрів доріг, проведених за кермом автобусів. Ви можете бути впевнені, що вони впораються з будь-якою ситуацією на дорозі, зберігаючи спокій і оберігаючи Ваше життя та безпеку. Весь персонал відповідальний і привітний у спілкуванні, тому більшість наших клієнтів тільки позитивно відгукуються про роботу водіїв. Ми також уважно стежимо за станом автопарку. Усі транспортні засоби проходять ретельний огляд перед виїздом, щоб виключити ризик виникнення неполадок або аварій в дорозі. Автобус прибуде до місця призначення в строго обумовлені строки. Винятком у вигляді запізнення можуть стати лише ті причини, які не залежать від нас (наприклад, погодні умови).

Наше головне завдання – забезпечити Ваш комфорт під час подорожі і взяти на себе всі зобов’язання з організації перевезення. Вам достатньо лише звернутися в нашу компанію і повідомити про свої наміри з приводу поїздки. Ми підберемо найбільш відповідний транспорт, виходячи з кількості осіб і Ваших особистих вимог.

Чому варто замовити автобус в компанії “Перевізник”?

Оскільки пасажирські перевезення стали досить затребуваними сьогодні, багато компаній надають послуги у цій сфері. Однак далеко не кожній варто довіряти своє життя й безпеку. Не варто гнатися за найдешевшими розцінками, адже низька вартість перевезень може стати першим дзвіночком до майбутньої небезпеки. По-перше, Ви можете натрапити на недобросовісних перевізників, які багато наобіцяють, а в результаті всі оговорені деталі виявляться порожнім звуком. При цьому відсутність кондиціонерів або незручні крісла виявляться лише малим із зол. У будь-який момент автобус може поламатися, а Ви застрягнете де-небудь на трасі, втрачаючи час і нерви.

Набагато розумніше звернутися в перевірену компанію, яка вже багато років працює в області пасажирських перевезень і має безліч хороших відгуків від клієнтів. Ви будете впевнені в якості надаваних послугу і строгому дотриманні умов договору. Компанія “Перевізник” має всі необхідні ліцензії, страховки та іншу дозвільну документацію, що підтверджує право на здійснення пасажирських автобусних перевезень.

Вигідні умови для співпраці!

Маючи великий досвід роботи, наша компанія зуміла налагодити процес перевезень по Україні та за кордон до найменших дрібниць. Ми прораховуємо всі варіанти і пропонуємо Вам кращий, завдяки чому всі наші замовники стають постійними клієнтами. Переваги співпраці з нашою компанією полягають в наступному:

– індивідуальний підхід до кожного замовлення. Будь-які поїздки по країні або в міста ближнього і далекого зарубіжжя мають свої нюанси, які ми враховуємо при підборі транспорту, водія і маршруту. Ми націлені на бездоганний результат, тому неухильно дотримуємося умов домовленостей;

– висока якість обслуговування. Наші диспетчери обробляють заявки в максимально стислі терміни, грамотно складають маршрут і графік автобусних перевезень, а також вчасно коректують його при виникненні непередбачених ситуацій. Водії завжди проходять інструктаж з приводу тієї чи іншої групи;

– великий автопарк.  У нашому розпорядженні є 7 автобусів, обладнаних за останнім словом. Аудіо- і відео аппаратура, кондиціонери, ремені безпеки, а також шумоізоляція сприяють комфортному пересуванню навіть у складних дорожніх умовах;

– безпека. Ми не чекаємо, коли в автобусі щось вийде з ладу, а постійно здійснюємо профілактичний ремонт кожного транспортного засобу. Це дозволяє уникнути несподіваних поломок у майбутньому;

– приємні ціни. Ви будете здивовані, що замовлення автобуса такого рівня може коштувати так дешево. Вартість оренди розраховується в індивідуальному порядку, у залежності від термінів та кількості осіб.

Тепер Ви знаєте про всі переваги співпраці з компанією “Перевізник”. Ми сподіваємося, що вводячи в рядку пошуковика фразу “оренда автобуса Київ”, Ви точно виберете надійну транспортну компанію. Фотографії та опис всіх транспортних засобів, представлених на сайті, відповідають дійсності, тому Ви без ризику можете замовляти оренду автобуса через Інтернет. Якщо ж вибраний Вами транспорт виявиться зайнятий, ми запропонуємо альтернативний варіант, класом не нижче першого.

Чекаємо ваших дзвінків!