Міжнародні пасажирські перевезення закордон Компанія “Перевізник” – Ваш надійний партнер, якщо Вас цікавлять міжнародні пасажирські перевезеня закордон, ми гарантуємо сервіс по вищому розряду! Відправним пунктом точкою для поїздки за кордон може бути не тільки Київ, але й багато інших міст України. Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків – замовнику треба лишень вказати найбільш підходящий маршрут в заявці, а наші фахівці складуть його з урахуванням побажань клієнта. Ми уважно ставимося до кожного замовлення, щоб всі клієнти залишалися задоволені не тільки комфортними умовами перевезення, а й нашим обслуговуванням на всіх етапах співпраці. Міжнародні автобусні перевезення тепер доступні, як ніколи! Всі пасажирські перевезення проводять кваліфіковані та досвідчені водії, які довгий час є частиною нашої професійної команди і заробили авторитет як серед колег, так і клієнтів. Вони знають про всі “підводні камені”, що можуть зустрітись у дорозі, і ознайомлені з кращими маршрутами.

ЛИШЕ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ!

Наша клієнтська база постійно поповнюється, адже кожен новий замовник залишається задоволений наданими послугами на всі 100%. Ми завжди порадимо Вам найкращий маршрут, щоби швидше потрапити в пункт призначення та при цьому не переплатити за послуги перевезення. Перед виїздом автобус проходить ретельний технічний огляд на наявність поломок або неполадок. У дорогу вирушає виключно той транспорт, який повністю справний і може виконати програму перевезення. Ніщо не зможе затримати автобус в дорозі, і ви вчасно потрапите в кінцевий пункт.

З компанією «Перевізник» ви опиняєтеся в потрібному місці в потрібний час – лише вкажіть адресу!

Пункти відправлення Пункти прибуття
 • м. Львів
 • м. Київ
 • усі міста України
 • Європа
 • Азія

Тариф перевезення залежить від марки обраного Вами автомобіля, країни, яка є пунктом призначення, та термінів, упродовж яких плануєте орендувати транспорт. На сайті вказані загальні тарифи у країни Європи.

 

Легковe авто 1-3 пас. місця Мінівен 5-8 пас. місць Мікроавтобус 15-18 пас. місць Автобус 25-30 пас. місць Автобус 42-50 пас. місць
євро./км Європа за домовленістю за домовленістю за домовленістю за домовленістю за домовленістю

Якщо Вам потрібно потрапити до іншої країни, а самостійно вирішити це питання Ви не можете, допоможе послуга міжнародні перевезення Україна. Вам достатньо вказати пункт призначення, а решту зробить компанія Перевізник. Ми пропонуємо Вам вигідні міжнародні перевезення з України комфортабельним транспортом.

Для більш детальної інформації про перевезення в інші країни телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів: +38(050) 432-22-90 +38(098) 131-34-44 +38(063) 521-06-76

Легкові автомобілі Мікроавтобуси Автобуси

Замовлення пасажирських перевезень здійснюється автобусами, мікроавтобусами, легковими автомобілями і мінівенами.

Особливої уваги заслуговують перевезення по Україні: великий сучасний автопарк і новітнє оснащення роблять перевезення не просто комфортними, але і безпечними.

Компанія “Перевізник” також напрацювала найпопулярніші стандартні маршрути для міжнародних перевезень з виїздом зі Львова та Києва, серед яких:

Стандартні міжнародні маршрути з Києва:

Вартість обслуговування розраховуються у кожному випадку індивідуально згідно запиту Замовника.

Чим більше інформації по запиту, тим точніший розрахунок.

Від Замовника необхідно знати: кількість осіб, маршрут; кількість днів; дата, година та місце подачі.

Найпопулярніші міжнародні маршрути з Києва:

Київ – Краків, Київ – Мінськ, Київ – Відень, Київ – Будапешт, Київ – Берлін тощо.

Найпопулярніші міжнародні маршрути зі Львова:

Львів – Перемишль, Львів – Жешув, Львів – Краків, Львів – Варшава, Львів – Закопане, Львів – Вроцлав.

З тих пір, як у наших співвітчизників з’явилася можливість їздити за кордон, розвиток ділових взаємин з іншими державами, а також туристична сфера перебувають на піку популярності. Можливість подорожувати та відвідувати інші країни, міста породжує культ масового туризму. Далекі краї ваблять своєю історією, традиціями, а тому в більшості випадків люди воліють проводити відпустку, оглядаючи європейські пам’ятки або лежачи на пляжі під шум океану. Саме тому виникає попит на міжнародні пасажирські перевезення. Транспортне сполучення між містами України та Європи ще не так розвинене, та й коштуватиме переліт літаком або подорож поїздом чимало. Більш вигідно скористатися послугами пасажирських перевезень. За короткий термін Ви зможете дістатися будь-якого з міст Європи. Достатньо знати, де орендувати автобус.

Комфортабельні автобусні перевезення по Україні і в будь-яку точку ближнього і далекого зарубіжжя

Компанія “Перевізник” за останні роки стала лідером у сфері міжнародних пасажирських перевезень. Це один із пріоритетних напрямків діяльності компанії, що передбачає використання комфортабельних автобусів для перевезення пасажирів за кордон. Головні наші переваги – це чітке дотримання графіка поїздки та індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми співпрацюємо як з великими компаніями й туристичними агентствами, так і приватними особами, яким потрібно потрапити за кордон. Всі деталі подорожі обговорюються заздалегідь, складається найбільш оптимальний маршрут і визначається точна дата та час прибуття в пункт призначення. Наші автобусні перевезення Україна використовує часто, бо ми орієнтовані на бездоганний результат.

Хто може скористатися послугою міжнародних перевезень?

Якщо Вас цікавить оренда автобуса, ми подбаємо про те, щоб всі незручності були зведені до мінімуму. Компанія “Перевізник” організовує поїздки в будь-яку точку Європи і країн ближнього зарубіжжя в зручний для клієнта час. Завдяки точному виконанню своїх обов’язків і високому професіоналізму працівників компанії наші нові клієнти перетворюються на постийних. Автобусні пасажирські завзвичай замовляють:

 • Туроператори які організовують поїздки на екскурсію або відпочинок за кордон. Відень, Будапешт, Париж, Рим, Берлін і багато інших міст Європи щодня приймають тисячі туристів з України, а дістатися туди найбільш вигідно і комфортно саме автобусом. Особливо вдалими стануть перевезення в тому випадку, якщо екскурсійна подорож передбачає відвідування декількох міст в різних країнах за певний проміжок часу. Економія для туриста очевидна, тому більшість наших співвітчизників вибирають саме автобус в якості основного засобу пересування. Варто відзначити, що до нас можуть звертатися не лише туристичні агентства, але й люди, які воліють подорожувати самостійно.
 • Музичні або танцювальні колективи, що відправляються на гастролі в інші країни. Оскільки наші автобуси обладнані на найвищому рівні, навіть тривалий переїзд завдасть мінімум незручностей. Солідний автопарк дозволяє нам перевозити велику кількість людей, а також обладнання та костюмів для виступів. Навіть для дітей створені всі необхідні умови, щоб вони могли максимально комфортно відпочити в дорозі і набратися сил перед концертами. У місткому багажному відділенні можна розмістити велику кількість речей, а для обладнання ми надамо окремий мікроавтобус.
 • Школи та університети, що відправляють учнів в інші країни на екскурсію або додаткову освіту. Такі поїздки мають мету підвищити знання учнів і студентів, розширити їхній кругозір і зацікавити певною темою. Ми надамо комфортабельні автобуси для міжнародних перевезень, щоб діти могли подорожувати зі зручністями. Досвідчені водії завжди уважні на дорозі й впораються з будь-якою непередбаченою ситуацією, тому батьки зможуть бути спокійні за безпеку своїх дітей.
 • Приватні підприємства й організації, які відправляють своїх співробітників на корпоративні заходи. Це можуть бути ділові семінари, тренінги, поїздки на виробництво або зустрічі з діловими партнерами з метою обміну досвідом між різними компаніями. Оскільки останнім часом власники бізнесу активно практикують спільні поїздки колективу для зміцнення корпоративного духу, послуга міжнародних автобусних перевезень буде дуже актуальною.

Це приблизний перелік клієнтів, які найбільш часто звертаються до нас за послугою міжнародних перевезень, однак і інші замовники також можуть розраховувати на нас. Ми готові до співпраці з усіма клієнтами, які хочуть виїхати за кордон.

Види міжнародних автобусних перевезень

 • Багаторазові чартерні перевезення, в рамках яких з одного і того ж пункту відправлення в один і той же пункт призначення відправляються заздалегідь організовані групи пасажирів. Такі поїздки працюють за принципом маятника, оскільки автобус їде і повертається назад кілька разів. Подібними послугами часто користуються туроператори.
 • Круїз, який передбачає поїздку на одному транспортному засобі по декількох місцях складеного маршруту з поверненням у пункт відправлення. Тобто, автобус везе групу людей по декількох містах Європи і по закінченню запланованої подорожі доставляє в те місце, звідки стартувала поїздка.
 • Транзитні перевезення через територію певної країни, коли кінцевим пунктом призначено сусідню з попередньою державу. Для посадки й висадки пасажирів на території транзитної країни буде потрібен додатковий дозвіл. >Міжнародні перевезення, коли автобус вирушає в рейс без пасажирів, а повертається в пункт відправлення з ними. Ця послуга буде доречна, якщо група людей не змогла дістатися в Україну заздалегідь обумовленим способом (наприклад, скасували рейс, нелітні погодні умови або поломка транспорту). Також цей тип перевезень задіюється в тому випадку, коли термін перебування за кордоном невідомий з самого початку або становить тривалий період.

Якісні послуги та досвідчені водії!

Яка б ситуація не виникла в дорозі, водій завжди зберігає спокій і піклується про Вашу безпеку. Завдяки такому відповідальному ставленню та уважності, Ви будете задоволені кожною хвилиною поїздки. Всі турботи про організацію перевезення ми беремо на себе.

Чому нам довіряють?

Компанія “Перевізник” рада співпраці з кожним клієнтом і пишається своїм високим реноме серед колег. Ми дбаємо про те, щоб ніякі дрібниці не могли погіршити нашу репутацію, а всі замовники залишалися задоволені своєю подорожжю. Наші міжнародні перевезення Україна високо оцінила, завдяки таким якостям:

 • індивідуальний підхід до справи. Кожна подана заявка ретельно розглядається, персонал компании розробляє оптимальний маршрут із врахуванням побажань замовника. У пріоритет ставиться безпека і комфорт всіх учасників поїздки;
 • пунктуальність. Ми уважно слідкуємо за тим, щоби було дотримано умов договору, і клієнт потрапив у пункт призначення в обумовлений час. Завдяки великому досвіду в перевезеннях, ми знаємо, скільки буде потрібно часу на дорогу, а тому зможемо точно визначити дату та час приїзду;
 • комфортабельні автобуси, в яких є все для переїзду. Зручні крісла, підлокітники, система кондиціонування повітря, сонцезахисні шторки, телевізор та багато іншого є в кожному автобусі. Час в дорозі пролетить непомітно, якою б довгою вона не була.

З компанією “Перевізник” ви опинитеся в потрібному місці в потрібний час – лише вкажіть адресу!