Наша місія

Організувати високоякісні пасажирські перевезення для кожного клієнта!

Забезпечити комфорт та безпеку перевезення клієнтів на найвищому рівні. Зробити поїздку клієнта максимально приємною завдяки великому вибору великого сучасного автопарку. Ретельно підбирати автобус, мікроавтобус, авто, щоби надати послугу, враховуючи індивідуальні потреби та побажання клієнта.

Персонал компанії працює згідно принципу постійного розвитку та самовдосконалення, ставлячи перед собою нові цілі, серед яких:

  • Постійне підвищення якості перевезень
  • Розширення автопарку.
  • Постійний моніторінг технічного стану автотранспорту.
  • Збільшення переліку послуг компанії, що пов’язані з перевезеннями.
  • Розширення території діяльності компанії, опанування нових маршрутів.

Як ми працюємо

Наша компанія

Ми пишаємося тим, що компанія “Pereviznyk” для наших клієнтів тотожна з поняттям «якісні перевезення».

Сьогодні основу наших послуг складають перевезення по Україні, Києву, Львову та іншим містам а також міжнародні перевезення в будь-яку країну Європи. Кількість пасажирів не суттєва – ми з радістю перевозимо різні групи людей – як індивідуальних пасажирів, так і великі групи, наприклад, учасників семінарів, з’їздів та конференцій, завдяки повному набору транспортних засобів, від автобусів на 50 місць до легкових авто.

Сказано невипадково: більше отримує той, хто прибуває вчасно. З компанією Перевізник Ви встигаєте усюди!

Історія розвитку

Компанія «Перевізник» розпочала свою діяльність у 2007 році. Вийшовши на ринок, ми починали з виконання разових пасажирських перевезень. Всі наступні роки ми розвивалися, розширювали автопарк та сферу послуг, завойовуючи довіру споживачів. Сьогодні «Перевізник» – солідна транспортна компанія з великим досвідом роботи та широкою базою клієнтів. Тисячі жителів України обирають нас.