Львів, Київ, по Україні

Компанія «Перевізник» надає послугу «оренда авто з водієм». Послуга давно користується попитом на ринку пасажирських перевезень. Автопарк підприємства представлений автомобілями брендів «Шкода», «Мерседес-Бенц», що представляють економ і бізнес-клас. Замовити авто з водієм – чудове рішення, що дозволяє займатися бізнесом або милуватися краєвидом під час поїздки. Всі клопоти пов’язані з водінням, візьме на себе досвідчений водій. Безпека пасажира – понад усе.

Компанія «Pereviznyk”: автомобілі в оренду Київ, Львів, Україна

Легкові авто бізнес, економ-класу автопарку компанії дозволяють вибрати машину відповідно бюджету, виходячи з поставленої клієнтом мети. Безсумнівно, іноді варто найняти мінівен з салоном-трансформером, щоб отримати можливість провести переговори з партнером дорогою до готелю або організувати зустріч із великим комфортом. Умови оренди машини можна обговорити, зателефонувавши нашому менеджеру чи заповнивши форму заявки на сайті.

Чому варто взяти в оренду автомобіль з водієм?

 • Досвідчений водій – запорука безпеки. У кожному місті діють свої негласні правила їзди, не знаючи їх, складно влитися в місцевий транспортний потік без клопоту.
 • Бути пасажиром – комфортно. Витративши гроші на оренду авто з водієм, пасажир отримує додатковий резерв часу, який використовується як завгодно: бізнес, спілкування, розмова з мамою, огляд локальних краєвидів із вікна машини.
 • Автомобіль з водієм – це престижно. Іноді варто справити враження на партнера, приїхавши на зустріч автомобілем бізнес-класу, підкресливши свій статус.
 • Якщо їхати за кордон, то краще, щоб машину вів водій, який об’їздив всю Європу, і знає особливості виїзду за кордон. Європейські штрафи за порушення правил дорожнього руху високі настільки, що краще довірити їзду професіоналу.
 • Якщо в силу обставин на випити чарочку, проголосивши тост, за бізнес і процвітання, абсолютно зайвий раз хвилюватися про рівень алкоголю в крові – шофери компанії «Перевізник» не вживають алкоголь.

Коли доречна оренда автомобіля з водієм Київ, Львів, Україна?

 • Ділова зустріч. За відсутності потреби в машині для щоденних поїздок, немає сенсу витрачати кошти на стоянку, техогляди, страховку, бензин. Досить найняти авто, не розчарувавши при цьому партнерів відсутністю власного транспорту.
 • Весілля. Щоб відсвяткувати таку важливу подію, молодята традиційно наймають елітний автомобіль. Компанія «Перевізник» рада запропонувати еліт-авто на цей випадок.
 • Професійна фото – або відеозйомка. Представницьке авто – прекрасний фон для створення портфоліо або відеоролика. Погодинна оренда авто з водієм, допоможе найкращим чином реалізувати сценарій, задуманий оператором.
 • Якщо своя машина поламалася. Саме тоді дуже складно випробовувати долю, пересуваючись громадським транспортом. Орендоване авто легко вирішить цю проблему.
 • Трансфер. У незнайомому місті буває складно комфортно дістатися готелю, скориставшись послугами таксі. Pereviznyk TM надасть відмінну машину, водій якої доставить клієнта туди, куди потрібно.

Переваги оренди легкового автомобіля c водієм компанії “Перевізник”

 • Безпека пасажирів. Під час поїздки клієнт застрахований. Машиною управляє виключно досвідчений шофер.
 • Доступні тарифи. Наші розцінки сформовані адекватно, враховують всі нюанси, пов’язані з орендою легкових авто та ситуацією на ринку перевезень
 • Бездоганне обслуговування. Компанія, піклуючись про свою репутацію, приділяє велику увагу кожному замовнику, будь то постійний або новий клієнт.
 • Комфорт пересування. Клієнтам компанії «Перевізник» – тільки найкращі автомобілі, оснащені клімат-контролем, аудіо-системою, зручними сидіннями з підігрівом.
 • Гнучкість. Іноді доводиться змінювати навіть ідеальний, ретельно спланований маршрут. Всі зміни програми обслуговування реально відкоригувати оперативно.
 • Цілодобова підтримка. Клієнту, який взяв в оренду автомобіль з водієм, дається номер гарячої лінії, куди він може зателефонувати коли завгодно, якщо виникли непередбачені обставини або проблеми.

Замовте авто від компанії «Перевізник» – зручно, доступно, безпечно!