Вас цікавить оренда автобуса Львів Київ Україна? Замовляйте: Тел.: +380981313444, +380635210676

Компанія Pereviznyk має великий парк сучасних комфортабельних автобусів, що надаються в оренду разом із водієм. Всі лайнери компанії мають кондиціонер, зручні сидіння, ремені безпеки, аудіо-відео систему, мікрофон та антисептик для рук. Оренда автобусу має свою специфіку та особливості, залежить від регіону та характеру роботи транспортного засобу.

Оренда автобуса Львів

Кожен організатор події у Львові, що потребує орендувати автотранспорт, будь то молодята, івент-компанія чи туроператор бажає найняти комфортабельний автобус, яким керує ввічливий досвідчений водій. Компанія «Перевізник» рада надати послугу «Львів оренда автобуса». Замовивши її, клієнт отримує в користування новий автобус, що обладнаний зручними сидіннями, індивідуальними ременями безпеки, системою «клімат-контроль», аудіо-відео систему має потрібну кількість сидінь. Клієнту треба лишень подзвонити на номери телефонів, що вказані на сайті чи в розділі контакти , узгодити ціну послуги оренда автобусу Львів та оплатити замовлення. Великий автопарк підприємства дозволяє вибрати найкращий варіант, а менеджер допоможе спланувати маршрут та графік роботи в залежності від програми.

Оренда автобуса з водієм звільняє від турботи про те, хто сяде за кермо. Водії компанії з багаторічним стажем забезпечать максимальyу безпеку поїздки. Великий вибір автобусів компании дозволяє орендувати автобус з кількістю місць від 23х до 50ти.

Екскурсія – оренда автобусів

Компанія Pereviznyk пишається тим, що туроператори України постійно наймають автобуси для перевезення туристичних груп у Львові, по Львівській області, турів на Закарпаття, круїзів по Західній Україні або поїздки за кордон. Річ у тім, що наші партнери по бізнесу отримують від своїх клієнтів позитивні відгуки про високу якість наданих послуг. Комфорт туриста під час екскурсійної подорожі дуже важливий, є запорукою популярності туру, стабільності замовлень. Досвідчені менеджери туристичних фірм довіряють компанії, знаючи високий рівень відповідальності за якісне виконання замовлення з перевезення туристів. Програма туру має жорсткі часові рамки, тому виконувати графік поїздки може лише досвідчений водій. Водії компанії мають багаторічний досвід перевезень і успішно долають виклики доріг України. Персонал компанії ретельно ставиться до всіх запитів і завжди пропонує клієнту доступну ціну при найкращій якості обслуговування. Замовте автобус для екскурсії просто зараз і переконайтеся в цьому.

Погодинна оренда автобуса

Цей вид послуги зазвичай обирають клієнти, яким складно визначитися з чітким розкладом роботи автобуса, що наймається для обслуговування ділової зустрічі, інспекційної поїздки, семінару чи іншої особливої події. В такому разі вартість оренди визначається згідно кількості годин роботи, кілометраж маршруту не важливий. Для такого замовлення ми надаємо виключно досвідчених водіїв,які неодноразово обслуговували віп-клієнтів, урядові делегації, концертні групи, кінематографістів, інших замовників і отримали найвищі позитивні оцінки своєї роботи.

Оренда автобуса на трансфер

На що варто звернути увагу, коли замовляється такий вид послуги? Менеджеру компанії потрібно знати час прибуття пасажирів, номер потягу чи рейсу та пункт призначення. Автобус на трансфер завжди надається з великим багажником, куди вміститься весь багаж. До підготовки орендованого транспорту в компанії особливий підхід – трансфер у Львові триває недовго, але надійність, безпека та чистота – три кити, на яких тримається якість виконання послуги оренди автобуса для трансферу. Процедуру зустрічі зазвичай довіряють найкращим водіям, які виконували подібні завдання багато разів. Вони знають, як зустріти клієнта так, щоби він не загубився на пероні або в аеропорту; як привітати його, адже проста фраза привітання створює атмосферу гостинності. Саме тому водій – ключова особа, це обличчя компанії Pereviznyk. Водії компанії уважні, ввічливі, охайні, володіють іноземними мовами.

Оренда автобусів для весілля

Весілля – це особливо важлива подія в житті кожного. Організувати святкування весілля, на яке запрошена велика родина та знайомі складно без якісного транспорту, що з комфортом доставить урочисто вбраних гостей до церкви, рагсу чи ресторану. Компанія Pereviznyk рекомендує замовлення автобуса на весілля представницького класу. Тоді гості та родичі будуть зворушені турботою про, а зручність обслуговування створять шкіряний салон автобуса й анатомічні сидіння. Якщо гостей багато, то компанія може запропонувати декілька автобусів в оренду, авто бізнес-класу для молодят. Ціна обслуговування залежить від кількості годин роботи, класу транспортного засобу та числа пасажирів.

Оренда автобуса для поїздки за кордон

Автотранспорт підприємства «Перевізник» укомплектовано повним пакетом документів, щоби перетнути кордон без клопоту. Від замовника потрібно список пасажирів, наявність закордонного паспорта та гарний настрій. Про все інше подбає персонал фірми. Точно за розкладом – наше гасло девіз. Це не просто слова, адже водії підприємства наїздили сотні тисяч километрів по Європі. Компанія “Pereviznyk” давно займається орендою автобусів, тому накопичений досвід дозволяє виправдовувати довіру замовника, збільшуючи число постійних клієнтів.

Отримайте максимум комфорту: орендуйте автобус з водієм компанії Pereviznyk!